TEIE MÄÄRATE HINNA

SQUALIO pakub professionaalset, mitme tootja sertifitseeritud tarkvara ja litsentside inventuuri ning tarkvaravahendite haldusteenuseid. Meie eesmärk on pakkuda võimalikult lihtsat tarkvara inventuuri – kiire alustamine, suurepärane tulemus ning teie määrate hinna oma rahulolu järgi.

Hinnake meie tarkvara inventuuri projekti skaalal nullist viieni – maksate 500 eurot iga rahulolupunkti eest.

AINULT KASULIKUD VARAD ON VARAD. KÕIK MUU ON KULU.

Loeme kokku olemasolevad vahendid

Enne kui teete investeeringu uue tarkvara hankimiseks või kavandate tulevast tarkvaralahenduste strateegiat, peate mõistma, milline on olemasolev tarkvarakeskkond. Installime skannimistööriista ja kogume andmeid kõigisse teie arvutitesse installitud tarkvara kohta.

Laseme numbritel kõneleda

Analüüsime teie hetkeolukorda: tarkvarakasutus, erinevad IT-probleemid, olemasolevad litsentsid ning lepingud, tarkvara auditi probleemid ja palju muud. Nii saate teha tulevikus teadlikumaid tarkvarainvesteeringuid.

Loome lisaväärtust

Saate meie analüüsitulemuste kohta aruande, mis sisaldab soovitusi ja aitab teil teha informeeritumaid otsuseid litsentside ostmise kohta, tuginedes usaldusväärsetele andmetele ja juurutatud varade olukorrale.

Vähendame kulutusi

Tarkvara inventuur võib aidata vähendada kulusid mitmel viisil. Saate kõrvaldada või jaotada ümber vähekasutatavad tarkvaralitsentsid, piirata tarkvarahalduse ja -toega seotud üldkulusid, vähendada võimalike ootamatute tarkvarakulude riski ning vältida nõuete mittejärgimisest põhjustatud kahjude hüvitamist.

Saavutate meelerahu

Tarkvara inventuuri parimad tavad aitavad juhtida litsentsinõuete järgimist kogu organisatsioonis. Kui jälgite ja dokumenteerite tarkvaralitsentse efektiivselt, vähendab see litsentsinõuete mittejärgimisega seotud riske. Lisaks loob see töötajate ja partnerite jaoks parema töökeskkonna.

Intelligentne investeerimine

Inventuuriandmete põhjal saate parandada olemasolevate varade investeeringutasuvust ja kavandada teadlikumalt uusi tarkvarahankeid või alustada tuleviku jaoks strateegilise tarkvaraplaani koostamist.

Meie teenused

MICROSOFTI TARKVARA INVENTUUR

Kas otsite lihtsalt võimalust Microsofti tarkvara inventuuri tegemiseks? Olenemata sellest, kas vajate teie võrku installitud tarkvara täielikku inventuuri või soovite näha kiiret ülevaadet sellest, mitu litsentsi teil on ning mitu eksemplari on installitud – meie muudame kogu protsessi teie jaoks kiireks ja lihtsaks.

Muud võimalused
MITME TOOTJA TOODETE INVENTUUR

Ideaalne võimalus heterogeensete võrkude auditeerimiseks ja haldamiseks olukorras, kus organisatsioon peab identifitseerima kõik arvutid ja serverid, kõik võrgus installitud litsentseeritavad tarkavaeksemplarid ning jälgima kallite ärirakenduste kasutamist. See annab selge ja täpse ülevaate mitme platvormi ning mitme asukohaga võrkude riistvarast ja tarkvarast.

Muud võimalused
TARKVARAHALDUSE TÖÖRIISTAD

Jälgige toimuvat! Aitame valida teil organisatsiooni jaoks kõige asjakohasemad tööriistad, mis võimaldavad jälgida reaalajas instellitud tarkvara ja ostetud litsentside litsentsinõuete järgimist. Saate jälgida põhivarasid, luua aruandeid ja näete viivituseta teavitusi soovimatute muudatuste kohta.

Muud võimalused

JUST NII LIHTNE KUI VAJA

Kiire alustamine

Tarkvara inventuuri projekti alustamine pole kunagi olnud nii lihtne. Allkirjastame konfidentsiaalsuslepingu, annate meile juurdepääsu ja saategi alustada teenuse kasutamist.

Tipptasemel teenus

Teeme koostööd valdkonna juhtivate ettevõtetega ning oleme saanud mitmeid valdkonna koostööauhindu, sest oleme pühendunud suurepärase teenuse pakkumisele ja kliendirahulolu tagamisele.

Otsene tagasiside

Meie tasuks on teie rahulolu. Hinnake projekti skaalal nullist viieni ja määrake teenuse hind. Iga punkt maksab 500 eurot (ei sisalda KM-i).

Kas vajate konsultatsiooni?

UURIGE, KUIDAS SAAKSITE OMA TARKVARA VEELGI OTSTARBEKAMALT KASUTADA

Turutrendid: tarkvaravahendite halduse tiigri taltsutamine
Lugege
Kaheksa võimalust, kuidas tõendada, et teie SAM-programm pakub ärilisi eeliseid
Lugege
Pilvetehnoloogias navigeerimine | Miks tarkvaravahendite haldus on olulisem kui kunagi varem?
Lugege
LAADIGE ALLA TARKVARA INVENTUURI PROJEKTI DEMOARUANNE

See aruanne näitab, millist teavet edastame teile tarkvara inventuuri projekti lõppedes ja kuidas see aitab teil teadlikult tarkvara keskkonda kujundada või tarkvara tulevasi strateegiaid arendada.

Täname, kiri on saadetud!
Lähedal